CDA Uden< Naar CDA.nl

KANDIDATENLIJST TK2012

 


Naam woonplaats provincie geb. huidige functie
1 Sybrand Buma VOORBURG Zuid-Holland 1965 Fractievoorzitter Tweede Kamer
2 Mona Keijzer ILPENDAM Noord-Holland 1968 Wethouder
3 Sander de Rouwe BOLSWARD Friesland 1980 Lid Tweede Kamer
4 Raymond Knops HEGELSOM Limburg 1971 Lid Tweede Kamer
5 MichelRog HAARLEM Noord-Holland 1973 Voorzitter CNV Onderwijs
6 Eddy ban Hijum LAAG ZUTHEM Overijssel 1972 Lid Tweede Kamer
7 Hanke Bruins Slot UTRECHT Utrecht 1977 Lid Tweede Kamer
8 JacoGeurts VOORTHUIZEN Gelderland 1970 Ondernemer
9 Agnes Mulder ASSEN Drenthe 1973 Vestigingsleider KvK
10 Peter Oskam RIJSWIJK ZH Zuid-Holland 1960 Vice-President Rechtbank
11 Pieter Heerma PURMEREND Noord Holland 1977 Manager Corp. Communicatie Zorgverzekeraar
12 Madeleine van Toorenburg ROSMALEN Noord-Brabant 1968 Lid Tweede Kamer
13 Martijn van Helvert SUSTEREN Limburg 1978 Fractievoorzitter Provinciale Staten
14
Erik Ronnes BOXMEER Noord-Brabant 1967 Wethouder
15 Herma Boom HAAKSBERGEN Overijssel 1966 Zelfstandig ondernemer
16 Mustafa Amhaouch PANNINGEN Limburg 1970 Senior manager
17 Marieke van der Werf AMSTERDAM Noord-Holland 1959 Lid Tweede Kamer
18 BernardSchermers BARNEVELD Gelderland 1974 Financieel dienstverlener
19 Patricia de Milliano OOSTBURG Zeeland 1963 Fractievoorzitter Provinciale Staten
20 JMarc ager HAREN Groningen 1976 Zelfstandig ondernemer
21 Harry van der Molen LEEUWARDEN Friesland 1980 Beleidsmedewerker
22 Dinand Ekkel DRONTEN Flevoland 1964 Lector
23 Arjan Erkel ROTTERDAM Zuid-Holland 1970 Directeur Adviesbureau
24 Turan Yazir ROTTERDAM Zuid-Holland 1974 Stadsdeelwethouder
25 Michel Holtackers ARNHEM Gelderland 1956 Lid Tweede Kamer
26 Elske van der Mik DEVENTER Overijssel 1976 Veearts
27 Dave Ensberg-Kleijkers BREDA Noord-Brabant 1984 Strategisch adviseur
28 Estathios Andreou ROTTERDAM Zuid-Holland 1976 Plaatsvervangend Ambassadeur
29 Wilma van der Rijt - van der Kruis HEEZE Noord Brabant 1960 Wethouder
30 Ties Sweyen TILBURG Noord-Brabant 1977 Docent en internationaal coordinator
31 Anne-Marie Vreman EDE Gelderland 1961 Managing Partner
32 Yang Soo Kloosterhof APPINGEDAM Groningen 1982 Griffiemedewerker
33 Nelleke Weltevrede ROTTERDAM Zuid-Holland 1978 Raadslid en plv. hoofd communicatie CDA
34 Gerben Karssenberg ARNHEM Gelderland 1971 Raadslid
35 Merijn Snoek HAARLEM Noord-Holland 1975 Fractievoorzitter
36 Ebubekir Ozture ROTTERDAM Zuid Holland 1966 Directeur
37 Han Hoogma MAASTRICHT Limburg 1959 Actief lid
38 Ellen Verkoelen ROTTERDAM Zuid-Holland 1957 Statenlid
39 Pieter Omtzigt 2e Kamerlid
40 Jobke Vonk-Vedder ABCOUDE Utrecht 1964 Consultant
41 JanEerbeek DEN HAAG Zuid Holland 1947 Hoofdpredikant
42 Dirk van der Mast ROTTERDAM Zuid-Holland 1981 Production Business Improvement consultant
43 Chantal Steenderen - Broekhuis DRIEBERGEN-RIJSENBURG Utrecht 1975 Hoofd Facility en Huisvesting
44 John van Hal ST.WILLEBRORD Noord-Brabant 1968 Wethouder
45 Margriet van de Vooren RHENEN Utrecht 1987 Raadslid/bestuurslid
46 Claudia Füss-Buitenhuis BERKEL EN RODENRIJS Zuid-Holland 1976 Fractievoorzitter
47 Hans Moerland WILLEMSTAD Noord-Brabant 1966 Uitvaartondernemer
48 Geeske elgen-Swarts LUNTEREN Gelderland 1956 Bestuurslid PCOB
49 Mitra Rambaran DEN HAAG Zuid Holland 1961 Raadslid
50 Jan Kramer ZUID-SCHARWOUDE Noord-Holland 1964 Waterschapsbestuurder
51 Jeffrey van Agtmaal HUIJBERGEN Noord-Brabant 1984 Statenlid
52 Fons d’Haens BERGEIJK Noord-Brabant 1976 Projectleider gemeente
53 Jan-Jap Haan LEIDEN Zuid-Holland 1974 Wethouder
54 Remko ten Barge Lievelde
55 Gert Boeve AMERSFOORT Utrecht 1976 Wethouder
56 Erik de Ridder TILBURG Noord-Brabant 1978 Wethouder
57 Hugo de Jonge ROTTERDAM Zuid-Holland 1977 Wethouder


 


Terug Stuur dit door |  Alle pagina's in map afdrukken |  Afdrukken | Opslaan als PDF | Top