CDA Uden< Naar CDA.nl
 
 
       

 

 

 

Franko van Lankvelt |Fractievoorzitter

f.lankvelt@raad-uden.nl

0413-331688

 

 

 

René Jetten | Raadslid

r.jetten@raad-uden.nl

06-13660563

 

 

 

John Timmers | Raadslid

j.timmers@raad-uden.nl

06 - 54235544

 

 

 

Ellen Alofs – van den Boogaard |Raadslid

Plaatsvervangend voorzitter REO

e.alofs@raad-uden.nl

0413 - 269 043

 

Peter van Orsouw | Raadslid

p.orsouw@raad-uden.nl

06 - 53 22 72 11

 

 

 

 

Nick Kersten | Burgerlid

n.kersten@raad-uden.nl

06 - 465 699 26

 

 

 

Maurits van den Bosch | Burgerlid

m.bosch@raad-uden.nl

06 - 502 270 99


Terug Stuur dit door |  Afdrukken | Opslaan als PDF | Top